Uprawiaj z partnerką seks telefon a Wasz związek będzie szczęśliwy!

Informacje

Dodany: 2017-11-09
Kategoria: miłość

Tagi dla artykułu
art

Takie konwersacje regularnie widywałeś w przeróżnych filmikach, tymczasem wciąż sam nie zdajesz sobie sprawy, w jaki sposób wolno je wykonywać? Dzięki temu przewodnikowi staniesz się w nich jedynym mistrzem! Jakikolwiek, przeprowadzony przez ciebie sex telefon będzie wywoływał rewelacyjny orgazm twojej kobiety!

Hipotetycznie przebywasz osamotniony, więc nie musisz zadręczać się o to, iż ktoś przerwie ci w prowadzeniu pogaduszki łóżkowej. Pragniesz ją tymczasem doznawać ze własną dziewczyną, a ona właśnie przebywa w lokalu z ojcem lub znajomymi. Miej świadomość o owym przed telefonem oraz postaraj się zapytać piękność o termin, kiedy będzie opuszczona w swoim gniazdku i czy będzie mieć sporo luźnego czasu. Możesz nawet poumawiać się z nią na ten moment, a wnet anulować schadzkę, ażeby następnie to jej nagrodzić w niepowtarzalny sposób. Twój seks telefon ma być pełen pikanterii i erotyki.

Przewidujesz zdziwić czymś własną partnerkę i zatelefonować do niej, kiedy ta będzie opuszczona w domu, aby serdecznymi pojęciami doprowadzić ją do kresu szczytowania?

Jak już się na niego decydujesz, przed wzięciem smartfona do łapy postaraj się rozluźnić. Można chociażby połknąć pełny kielich winka dla odwagi i dopiero wtenczas wystukać numerek narzeczonej, przełamując swoją nieśmiałość. Uprawiając sex telefon wypowiadaj otwarcie i bezpośrednio o owym, co planujesz z nią czynić, jak ma prezentować się wspólna uciecha w jeziorze albo jak miziałbyś jej nieokryte wdzięki. Nawiążecie głęboką, emocjonującą, łóżkową uciechę, która zapewne nie będzie uznawać rychłego końca.

Mistrzyni uwodzenia słowem

W pożyciu miłosnym cały czas musi się cokolwiek reorganizować, albowiem inaczej staje się ono monotonne i może obojętnieć. Nie pozwól na to i błyskawicznie wyszkol się uskuteczniać sex telefon, ofiarowując go swojej znajomej czy chociażby nowej znajomej towarzyszce. Ludzie wbrew wykrętom uwielbiają takie uciechy, ale powszechnie nie pragną się do tego przyznawać. Zacznij to robić, a kobiety z bliskiego grona na pewno przebiegną twoim śladem.

Komentarze: 14


noavatar.png
Mario 2017-11-19

Stary nie pochłaniał lekarstwa tak bombowego

noavatar.png
Pinkie 2017-11-19

bede tedy krążyć albowiem niewymownie korespondujesz

noavatar.png
Nestor 2017-11-19

Atrakcyjnie powiedziane

noavatar.png
Curt 2017-11-20

porywający blog jak tudzież wpisik

noavatar.png
Dewayne 2017-11-20

pociąga mi się

noavatar.png
Carie 2017-11-20

lubie rzeczone

noavatar.png
Darrell 2017-11-20

uznajesz niestandardowy bieg układania

noavatar.png
Scottie 2017-11-20

Zaciekawiło mnie hucznie

noavatar.png
Claude 2017-11-24

Fascynujące niezgorsze

noavatar.png
Brain 2017-11-24

Serio niecodzienne

noavatar.png
Ernestine 2017-11-24

fajnie skomponowane

noavatar.png
Adelle 2017-11-25

szałowo zanotowane

noavatar.png
Donovan 2017-11-25

interesujące

noavatar.png
Sherwood 2017-11-25

tworzysz bystry zabieg stawiania